Masz restaurację i przeraża cię ogrom pracy papierkowej? A może właśnie dlatego jej nie masz? Poznaj platformę do zarządzania restauracją Esupl. Z nią wszystko jest proste.

Esupl – zarejestruj się za darmo

Rejestracja w systemie Esupl jest darmowa. Wszystko, co trzeba zrobić, to podać swoje dane i założyć konto na stronie https://esupl.com/. Darmowy jest także okres próbny, można wykorzystać wszystkie funkcjonalności za darmo. Po tym czasie, jeśli chcemy korzystać z platformy, musimy wybrać jeden z pakietów i wnosić comiesięczną opłatę. Nie jest wygórowana, a w zamian dostajemy dostęp do serwera i wyspecjalizowanego oprogramowania. W innym wypadku takie oprogramowanie musielibyśmy kupić. Pewnie niezbędny byłby informatyk, który radziłby sobie z nieoczekiwanymi zdarzeniami. Zakładając konto na Esupl, o nic takiego nie musimy się martwić.

Esupl – skanowanie faktur

To wygodna i bardzo ułatwiająca życie funkcjonalność. Dzięki opcji skanowania faktur można wyeliminować ręczne wprowadzanie pozycji do magazynu. System skanuje faktury, dzieli je na poszczególne pozycje i automatycznie uzupełnia dane. Już choćby z tego powodu warto przyjrzeć się bliżej platformie Esupl. Oszczędność czasu w zarządzaniu restauracją jest nie do przecenienia.

Esupl – analiza menu

Prowadząc restaurację, łatwo wpaść w pułapkę zawyżania lub zaniżania cen. Żadna z tych opcji nie jest dobra, bo drogie restauracje nie przyciągają rzeszy klientów. Wyjątki tylko potwierdzają regułę. Z kolei niskie ceny mogą nie pokryć kosztów wytworzenia dań. A przecież restauracja ma też przynosić zyski.

Dzięki automatycznej analizie menu można łatwo sprawdzić, które dania mogą być tańsze, a które powinny być droższe i dlaczego. Dopasowanie marży do każdego dania ułatwi prowadzenie rentownego biznesu. Można też w łatwy sposób sprawdzić, które składniki zawyżają ceny dań, a które są całkowicie nierentowne i należy albo podnieść ich cenę, albo też wykreślić je z menu.

Esupl – kontrola stanu magazynu

Restauracja to biznes bardzo dynamiczny. Tu wszystko zmienia się z dnia na dzień, a nawet z godziny na godzinę. Dzięki automatycznej kontroli stanu magazynu można łatwo złożyć zamówienie na niezbędne produkty, wyeliminować straty spowodowane dużą ilością odpadów, a także kontrolować stan magazynu pod względem kradzieży. To wygodne rozwiązanie pozwala w łatwy sposób zminimalizować lub całkowicie wykluczyć straty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj