Zakup lodówki do domu powinien być poprzedzony solidną analizą produktów dostępnych na rynku.

Gdzie kupić lodówkę?

Obecnie sprzęt typu lodówka, pralka czy zmywarka najczęściej kupujemy w dużych samoobsługowych, sieciowych sklepach ze sprzętem AGD. Pamiętajmy o tym, że taki sprzęt zawsze możemy kupić także przez Internet i mamy wtedy szansę na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych.

Co jest ważne przy wyborze lodówki?

Kupując lodówkę powinniśmy przede wszystkim kierować się parametrami technicznymi a nie niską ceną. Jest to sprzęt, który z założenia ma nam służyć kilka lat, dlatego zwykle warto nieco dopłacić, aby mieć przydatną funkcję. Wybierając lodówkę zwracamy uwagę na jej wymiary, w tym przede wszystkim pojemność części chłodzącej. Bardzo istotna jest także klasa energetyczna, bo od niej będzie zależeć jak droga będzie dla nas lodówka w użytkowaniu. Istotny jest także kolor lodówki, poziom hałasu, możliwość zmiany kierunku drzwi, występowanie funkcji No Fost, liczba półek i pojemników w zamrażarce oraz długość okresu gwarancyjnego.

2 KOMENTARZE

  1. Za takim sprżetem jak lodówka to trzeba sie trochę porozglądać i popytać. Ja teraz kupowałam lodówkę w media expert i muszę przyznać że obsługa mi bardzo pomogła. Wybrałam sobie Samsunga i jestem z niej zadowolona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj