Jesień i zima to pory roku, w których częściej oglądamy telewizję. Trudno namówić dzieci na spacer? Możecie poleniuchować w domu, oglądając ulubiony film, serial albo bajkę. Aby stworzyć niemal kinowe warunki, warto zainwestować w dobry telewizor i soundbar, ale także… maszynę do popcornu!

Chrupiący przysmak to ważny element wspólnego oglądania filmu. Profesjonalna maszyna do popcornu ucieszy każdego malucha, ale i dorosłego. Dzięki niej szybko przygotujesz tę przekąskę, a samodzielnie zrobiona na pewno będzie zdrowsza i smaczniejsza niż sklepowa. Domową wersję przyrządzić bez użycia tłuszczu, dzięki czemu będzie miała znacznie mniej kalorii.

Poniżej kilka wybranych przez nas modeli, które pozwolą Ci własnoręcznie zrobić popcorn – porównaj je ze swoimi potrzebami i wybierz odpowiednią. W sprzedaży są domowe modele za mniej niż 100 zł, ale także profesjonalne za ponad 1000 zł.

Profesjonalna maszyna do popcornu Revolution

Profesjonalna i bardzo wydajna łączy w sobie liczne zalety. Jeśli często urządzasz filmowe wieczory albo gościsz też kolegów i koleżanki swoich dzieci, może okazać się ona odpowiednia. Zwykle jednak wybierana jest do zastosowań profesjonalnych, np. w kinach, lokalach gastronomicznych itp. Ważną kwestią jest moc urządzenia – to ten parametr zwykle decyduje o przeznaczaniu maszynki.

Camry CR 4458

Niskokaloryczny popcorn w kilka chwil i we własnym domu? Camry CR 4458 wykorzystuje gorące powietrze, aby ziarna kukurydzy zamienić w Waszą ulubioną przekąskę w dużo zdrowszy sposób niż metodami tradycyjnymi. Nie potrzeba do tego ani łyżki tłuszczu. Przygotowanie porcji trwa tylko dwie i pół minuty!

Beneo MovieStar

Za niecałe 100 zł można też kupić urządzenie Beneo MovieStar pozwalające przygotować popcorn w kilka chwil. Ta praktyczna maszynka zwraca uwagę nowoczesnym designem, dzięki czemu będzie pasować do modnej kuchni. Jest też pojemna, dzięki czemu bez konieczności przerywania filmu przyrządzisz od razu nawet trzy duże porcje prażonej kukurydzy!

Severin PC 3751

Kolejnym łatwym w obsłudze urządzeniem jest maszynka marki Severin. Kosztuje niewiele, a pozwala na szybkie przygotowanie prażonej kukurydzy aż on o 25 proc. mniej kalorycznej niż tradycyjny popcorn. Pracuje cicho, więc jeśli konieczne będzie przygotowanie kolejnej porcji już w trakcie seansu, nie sprawi to żadnego problemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj