Lokale gastronomiczne, które decydują się na wydawanie gorących napojów na wynos, muszą odpowiednio zabezpieczyć kubki jednorazowe, aby uchronić klientów przed poparzeniem. Kawa i herbata podawana w papierowych lub plastikowych kubeczkach cieszy się dużą popularnością, ponieważ wiele osób zamawia kawę lub herbatę na wynos w drodze do pracy, gdy, np. nie mają czasu na to, aby wypić poranny napój w domu.

Z kubków jednorazowych korzystają także różnego rodzaju zakłady pracy, które chcą swoim pracownikom zapewnić możliwość przyrządzenia ciepłego napoju. Takie firmy również powinny pomyśleć o odpowiednich dodatkach do kubków jednorazowych. Najlepszą opcją na zabezpieczenie ciepłych napojów na wynos, jest zastosowanie specjalnych uchwytów i rękawów na kubki jednorazowe, które możesz zamówić w PickUrPack.

Rękawy na kubki jednorazowe w PickUrPack – zobacz, co możemy Ci zaoferować

W naszej ofercie znajdziesz starannie wykonane uchwyty na kubki i rękawy, dzięki którym Twoi klienci lub pracownicy będą mogli bezpiecznie korzystać z kubków jednorazowych wypełnionych gorącymi napojami. Oferujemy papierowe uchwyty z dwiema i czterema przegrodami. Są to akcesoria, które ułatwią Ci wygodne pakowanie na wynos gorących napojów, a klientom ułatwią przenoszenie kubków, także przy większym zamówieniu. Papierowe uchwyty na kubek dostępne w naszej ofercie sprawdzą się do pakowania i przenoszenia nie tylko kawy i herbaty, ale też zimnych napojów.

Każdy lokal gastronomiczny oferujący ciepłe napoje na wynos powinien wyposażyć się także w rękawy, czyli tuleje na kubki papierowe. W naszej ofercie znajdziesz rękawy do kubków papierowych zapewniające wygodny i pewny uchwyt kubka pomimo gorącej zawartości. Jest to świetne uzupełnienie kompletnej kolekcji materiałów eksploatacyjnych do pakowania kawy i herbaty, w które powinien wyposażyć się każdy przedsiębiorca serwujący takie napoje. Dostępne w naszej ofercie akcesoria wyróżniają się uniwersalną kolorystyką, dzięki czemu pasują do kubków o dowolnym designie.

Uchwyty i rękawy na kubki jednorazowe w PickUrPack

PickUrPack to firma, która w Europie działa już od wielu lat, a od niedawna weszła również na rynek Polski. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, czyli firm, które poszukują wysokiej jakości akcesoriów do pakowania napojów na wynos. Jesteśmy zaufanym partnerem, który pracuje ze sprawdzonymi producentami opakowań jednorazowych, dzięki czemu możemy zaoferować Ci szeroki wybór sprawdzonych produktów, które pomogą Ci usprawnić pakowanie i wydawanie posiłków i gorących napojów na wynos.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj